Лікувальна косметологія

Лікувальна косметологія – це розділ медицини, який включає в себе комплекс косметологічних процедур з метою покращення стану шкіри.  

Клініка Into-Sana пропонує одну з ефективніших та найбезпечніших процедур – біоревіталізацію шкіри. Ця процедура використовується для обличчя, шиї, зони декольте, шкіри кистей рук та колін, в залежності від показань. 

Біоревіталізація – внутрішньошкірне введення препарату, який стимулює синтез еластину і колагену в шкірі. Завдяки цьому шкіра стає більш еластичною та пружною, а зморшки  розгладжуються, що забезпечує гарний вигляд шкіри. 

Into-Sana також пропонує своїм клієнтам лікування мімічних зморшок обличчя з використанням ботулотоксину типу А.

Довгострокове скорочення м’язів є однією з причин утворення мімічних зморшок. Ботулотоксин являє собою очищений природний протеїн, який здатний знижувати скорочення м’язів і, таким чином, розгладжувати мімічні зморшки. Препарат дозволений для використання з косметичною метою у віці від 18 до 65 років. Найбільш виправдано робити ін’єкції з 30-43 років, коли через зниження еластичності шкіри починають інтенсивно проявлятися мімічні зморшки.

Введення  препарату безболісне і не потребує анестезії. «Ін’єкції  краси» часто називають «процедурою обідньої перерви», тому що відразу після процедури можна сідати за кермо або йти на роботу.

Чим же відрізняються ін’єкції біоревіталізації від ін’єкцій ботулотоксину?

Це принципово окремі види лікування. Вони можуть доповнювати один одного, або використовуватися самостійно. Біоревіталізація – більш комплексний підхід по догляду та відновленню стану шкіри.  Інєкції  ботулотоксину – більш радикальний вплив на конкретну проблему. Наприклад, турбують зморшки на переніссі – зробили одну ін’єкцію ботулотоксину і зморшки зникли. Але більш ніякого впливу на стан шкіри навколо та інші зморшки ця процедура не має.

Як вирішити, що потрібно саме Вам?

Дуже просто: приходьте на консультацію в Into-Sana до лікаря дерматолога-косметолога і отримаєте професійні відповіді на всі питання і корисні поради, щодо догляду за шкірою.

Будьте здорові і красиві!

З повагою, Ваш Into-Sana.