Комп’ютерна томографія

Показання до комп'ютерної томографії:

  • Постановка діагнозу при захворюваннях органів черевної порожнини — нирок, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки.
  • Діагностика патології органів дихальної системи — легені, бронхи, трахея, ЛОР-органів.
  • Виявлення уражень головного мозку — крововиливів (але слід пам'ятати, що є обмеження по « давності » крововиливи), інфарктів, травматичних ушкоджень, пухлин, кіст. Діагностичні можливості КТ при деяких видах пухлин і порушень мозкового кровообігу досягають 90 – 99%.
  • КТ — це ефективний метод діагностики стану суглобів (кульшових, колінних, ліктьових і т.д.) і хребта, наприклад, при виявленні міжхребцевих гриж.

Підготовка до комп'ютерної томографії

Особливої підготовки не потрібно. Якщо планується дослідження органів черевної порожнини, пацієнту рекомендується за 2 – 3 дні до призначеного часу не вживати продукти, що сприяють підвищеного утворення газів в кишечнику — молоко і молочні продукти, свіжі овочі.

Серед численних гідностей і переваг комп'ютерних томографів Into-Sana основними, звичайно ж, є малий час дослідження, його точність, безпека і комфорт для пацієнта.

Доза променевого навантаження на сучасних томографах порівнянна з променевим навантаженням, одержуваної людиною за 1 годину перебування на пляжі в середині літнього дня.

Лікарі

У нашій клініці працює найбільший штат фахівців в Україні