Акушерство і гінекологія

Гінекологія – це особлива наука, адже піклується про жіноче здоров’я, а від здоров’я жінки залежить здоров’я наступних поколінь і, як наслідок, здоров’я нації в цілому. Якщо говорити мовою медицини, гінекологія – це наука, що займається проблеми та захворювання жіночої статевої системи. Фактично, гінекологія – це невід’ємна частина життя кожної жінки.

Лікар-гінеколог має завдання не просто лікувати, а піклуватися й оберігати здоров’я жінки, бо тільки здорова жінка може народити здорових немовлят. Та часом буває дуже важко знайти належну жіночу консультацію, де можна було б отримати і кваліфіковане лікування і бажане відношення. Ми пропонуємо Вам зекономити час на пошуках прийнятного медичного центру і запрошуємо до мережі приватних клінік Into-sana. У нас кожна жінка відчує увагу та турботу медичного персоналу. Лікарі, що працюють у медичних центрах мережі Into-sana не тільки професіонали, що знають свою справу, а й гарні психологи. Жіноча консультація це місце куди жінки йдуть в різні моменти їхнього життя, як в щасливі так і в сумні, до лікаря-гінеколога звертаються за допомогою, порадою, інформацією а іноді й за надією. Дуже часто жінкам потрібна психологічна підтримка окрім лікування. Лікарі мережі клінік Into-sana намагаються знайти підхід до кожної окремої пацієнтки і підібрати лікування індивідуально.

На сьогоднішній день, найпоширенішими проблемами з якими звертаються жінки до клініки це – дисгормональні розлади та безпліддя, запальні захворювання жіночої статевої системи (кольпіт, вульвовагініт та ін), патологія шийки матки (дисплазія, ерозія та ін). Завдяки розвитку науки та техніки, медицина може запропонувати нашим жінкам якісній догляд та допомогу. У стінах наших медичних центрів працюють найкращі спеціалісти, медичне обладнання здатне діагностувати найменші відхилення в організмі жінки, а лабораторні дослідження вмить дозволять поставити правильній та своєчасний діагноз. Та загальновідомо, що профілактика захворювання краще ніж його лікування, а рання діагностика дає сто відсоткову упевненість в одужанні. Наші лікарі потурбуються про вас, любі жінки, надавши широкий спектр медичних послуг, але й Ви потурбуйтесь про своє здоров’я ,завітавши до нас. Регулярний медичний огляд має стати нормою життя. Тож не вагайтесь, найкращі лікарі-гінекологи в Києві працюють для Вас в мережі клінік Into-sana.

Лікарі

У нашій клініці працює найбільший штат фахівців в Україні