Отзыв о Джабка Ирина Владимировна
-
Вікторія 16.06.2026Дуже уважна, професійна лікарка. Огляд і УЗД були безболісними і комфортними. Відповіла на всі питання, призначила аналізи (дійсно потрібні, не для для галочки). Видно, що людина дійсно любить свою роботу :) дізналась для себе дуже багато нового про жіноче здоров’я, і про своє в тому числі.