Дерматовенерологія

Незважаючи на те , що дерматологія в Києві активно розвивається , знайти тут досвідченого фахівця зі шкірних захворювань не так просто . Якщо ви зіткнулися з цією проблемою і вам терміново знадобилася компетентна консультація дерматолога, запрошуємо вас в клініку Into-sana . Наші фахівці мають величезний досвід лікування шкірних захворювань і завжди готові вам допомогти.

Дерматологія - це галузь медицини , яка займається діагностикою та лікуванням різних захворювань шкіри . Шкіра - найбільший за площею орган людського тіла . Вона постійно перебуває під впливом зовнішніх факторів і тому досить вразлива.

Основні симптоми шкірних захворювань - це свербіж і різного роду висипання. Залежно від патології, на шкірі з'являються елементи висипань у вигляді бульбашок, папул, вузликів, лусочок. Можливо лущення, зміна кольору шкіри.

Іноді симптоми шкірних захворювань дуже схожі між собою. Тому, перш ніж приступити до лікування, необхідно встановити правильний діагноз.

Вугрової хвороба - найбільш часта причина звернень до дерматолога. Ніщо не приносить такі моральні страждання одночасно такого великого числа юнаків і дівчат, як вугрові висипання на шкірі обличчя і тіла.

Частим приводом для звернення до дерматолога є також родимки - різного виду новоутворення шкіри. Родимки можуть бути як пігментованими (пігментні невуси шкіри), так і без пігменту (папіломи шкіри). Головна причина, по якій слід приділяти увагу родимок на шкірі - це можливість їх перетворення в одну з найбільш злоякісних пухлин, меланому.

Клініка Into-sana проводить:

  • Консультативний прийом лікаря дерматолога.
  • Обстеження в дерматології: дерматоскопія, діагностика шкірних інфекцій і інвазій (в тому числі визначення демодекса), цитологічне і гістологічне дослідження, повний набір серологічних досліджень.
  • Амбулаторне консервативне лікування широкого спектру шкірних захворювань.
  • Лікування вугрової хвороби: кріомасаж (лікування холодом з використанням рідкого азоту), пілінги за допомогою фруктових кислот.
  • Видалення родимок і невусів на шкірі (діатермокоагуляція, кріодеструкція, лазерна вапоризації, радіохвильова коагуляція, видалення скальпелем)

Завдяки тому, що Into-sana - це багатопрофільні медичні центри, дерматолог може залучити інших фахівців для формування комплексної терапії з урахуванням всіх особливостей організму пацієнта

Лікарі