Офтальмологія

Офтальмологія - це наука про зір та очі. Отримання людиною інформації відбувається в основному через зір. Сама думка про можливість втратити зір приводить людину в жах. Дійсно, без зору нікуди. Останнім часом зір українців погіршується катастрофічними темпами. Причиною тому - урбанізація, підвищення ролі друкованих носіїв інформації і комп'ютерів у житті людей. Безліч робочих місць в Києві «сидячі», та пов'язані з роботою з документами або за комп'ютером. Все це не сприяє поліпшенню зору.

Приводом звернення до лікаря-окуліста може стати одна з таких причин: погіршення зору, надлишкова чутливість очей, підвищена сльозоточивість, хворобливі відчуття і багато іншого. Діагностика та лікування хвороб очей у медичних центрах Into-sana проводиться досвідченими офтальмологами з використанням сучасного обладнання. Тільки лікар-офтальмолог може визначити суть захворювання очей, призначити процедури для відновлення зору, або порекомендувати лазерне або хірургічне лікування. Після першого огляду, лікар-окуліст виявить ознаки тієї чи іншої хвороби, запропонує, за необхідності, дообстеження та порадить найефективніше лікування. Значний досвід роботи офтальмологів дозволяє визначити у пацієнтів такі захворювання як короткозорість, далекозорість, астигматизм, глаукома, відшарування сітківки ока, хвороби рогівки ока, катаракта на ранніх стадіях, що зробить лікування буде максимально ефективним.

Клініка Into-sana проводить:

  • Консультативний прийом офтальмолога.
  • Огляд очного дна, вимірювання внутрішньоочного тиску, і інші діагностичні маніпуляції.
  • Дослідження з метою виявлення інфекцій та інвазій (у тому числі демодекозу).
  • Видалення сторонніх тіл очей, парабульбарні ін'єкції, промивання носослізного каналу, і інші лікувальні маніпуляції з офтальмології.
  • Підбір сферичних чи астигматичних окулярів та контактних лінз.

Завдяки тому, що Into-sana - це багатопрофільні медичні центри, офтальмолог може залучити й інших вузьких фахівців для формування комплексної терапії з урахуванням всіх особливостей організму пацієнта. Якщо ваш зір «дав збій», не варто тягнути і приховувати проблему, зберегти і відновити здоров'я допоможуть кваліфіковані офтальмологи наших медичних центрів.

Лікарі