Діагностика

Діагностика – один з найважливіших етапів на шляху до здоров'я. При поганому самопочутті ми повинні знати, що саме створює незадовільний фізичний і психоемоційний стан, інакше проблема буде прогресувати, стан - погіршуватися. Лікування, призначене наосліп, призведе до того, що до одного захворювання додадуться нові, викликані дією ліків.

Не довіряйте лікарю, який пропустив етап діагностики. При всій повазі до представників нашої професії, ми стверджуємо: лікар - не екстрасенс. Він не може з одного погляду оцінити рівень лейкоцитів у крові або точно знати, збільшена у Вас підшлункова залоза або це ваш варіант норми. І якщо вам після візуального огляду призначили довгий список лікарських препаратів різної дії, не відправивши ні на загальний аналіз крові, ні на УЗД внутрішніх органів, ні, в разі високого тиску, на ЕКГ (і УЗД серця), то шукайте іншого лікаря, який уважніше поставиться до ваших скарг.

Діагностика дає важливу інформацію - що болить, який стан органу ми маємо на даний момент, які паралельні проблеми в організмі можуть впливати на наше захворювання.

Крім того, діагностика вкрай важлива і для профілактики. Адже традиційний профогляд - це теж діагностика, яку потрібно щорічно проходити, щоб переконатися, що ви абсолютно здорові!