Онкологія

Онкологія - складна галузь медицини, не до кінця вивчена. Україна на даний момент не має висококласних онкоцентрів світового масштабу. А підвищити кваліфікацію і взяти участь у конференціях з даної тематики за кордоном на увазі дорожнечі може дозволити собі не кожен онколог Києва. Фахівці Into-Sana безперервно беруть участь в міжнародних симпозіумах, вдосконалюють навички роботи, доводячи, що онкологія - це не вирок, а проблема, з якою можна і потрібно боротися.

Клініка Into-sana проводить:

  • консультативний прийом онколога, мамолога;
  • консервативне лікування пацієнток з передпухлинними хворобами молочних залоз (дифузна фіброзно-кістозна мастопатія, дисгормональна дисплазія молочних залоз);
  • обстеження: УЗД, рентгенографія, ректороманоскопія, фіброгастродуоденоскопія, дерматоскопія, пункційна діагностика (біопсія), морфологічні дослідження (цитологія, гістологія), повний набір онкомаркерів;
  • амбулаторні операції (діатермокоагуляція, кріодеструкція, лазерна вапорізація, радіохвильова коагуляція, видалення скальпелем) з приводу новоутворень.

Завдяки тому, що Into-sana - це багатопрофільні медичні центри, мамолог або онколог можуть залучити і інших вузьких фахівців для формування комплексної терапії з урахуванням всіх особливостей організму пацієнта.

На жаль, статистика показує, що однією з найбільш актуальних спеціалізацій практичної медицини є мамологія. Лікарі онкологи-мамологи Into-sana наполегливо рекомендують всім жінкам регулярно проводити самообстеження молочних залоз, проходити профілактичні огляди у мамолога і за наявності найменших скарг звертатися до фахівців. Потрібно виконувати повноцінне обстеження для виявлення патології на ранніх стадіях, за такої умови лікування буде проходити швидше і більш ефективно. У медичних центрах Into-Sana працюють досвідчені мамологи Києва, які прикладають всіх зусиль, щоб зберегти здоров'я і повноцінне життя своїм пацієнтам.

Лікарі