Педіатрія

Педіатрія вивчає особливості дитячого організму, відмінності перебігу захворювань, методів діагностики, лікування і профілактики.

Важливість реалізації вродженого потенціалу дітей – пріоритетне завдання для педіатрів. З цією метою з раннього дитячого віку проводиться вакцинація для профілактики безлічі захворювань.

Організм дитини погано адаптований до навколишніх умов. Тому батьки під контролем лікаря-педіатра повинні дбати про розвиток всіх систем і функцій організму, повідомляти свого лікаря про всі зміни в його здоров'ї.

У медичному центрі Into-Sana забезпечують комплексну допомогу дитині, всі вузькоспеціалізовані дитячі фахівці працюють під одним дахом. І якщо педіатр бачить проблему, що вимагає уваги і консультації колег, то це буде зроблено за один візит до медичного центру.

Які факти дитячого здоров'я вимагають обов'язкового звернення до педіатра:

  1. підвищення температури тіла вище 37,5;
  2. відмова від їжі, води;
  3. діарея / запор;
  4. блювота;
  5. млявість, відсутність інтересу до навколишнього;
  6. істеричні епізоди;
  7. болю в животі (у маленької дитини це проявляється плачем, притиснення ніжок);
  8. риніт, що не припиняється більше тижня при виконанні лікування;
  9. висипання на шкірі;
  10. виділення зі статевих органів, так важко загоюються пуповина.

Шановні батьки, потрібно бути гіперспостережливими щодо здоров'я дитини. У цього маленького члена сім'ї всі захворювання розвиваються дуже стрімко, щоб переносити візит до педіатра “ на завтра ”, “ кінець тижня ”, “ наступного разу ”.

Запис на консультацію педіатра здійснюється через Контакт-центр (044) 393-00-00.

Лікарі

У нашій клініці працює найбільший штат фахівців в Україні