Педіатрія

Педіатрія вивчає особливості дитячого організму, відмінності перебігу захворювань, методів діагностики, лікування і профілактики.

Важливість реалізації вродженого потенціалу дітей – пріоритетне завдання для педіатрів. З цією метою з раннього дитячого віку проводиться вакцинація для профілактики безлічі захворювань.

Організм дитини погано адаптований до навколишніх умов. Тому батьки під контролем лікаря-педіатра повинні дбати про розвиток всіх систем і функцій організму, повідомляти свого лікаря про всі зміни в його здоров'ї.

У медичному центрі Into-Sana забезпечують комплексну допомогу дитині, всі вузькоспеціалізовані дитячі фахівці працюють під одним дахом. І якщо педіатр бачить проблему, що вимагає уваги і консультації колег, то це буде зроблено за один візит до медичного центру.

Деякі стани дитячого здоров'я вимагають обов'язкового звернення до педіатра:

 1. підвищення температури тіла вище 37,5;
 2. відмова від їжі, води;
 3. діарея / закреп;
 4. блювота;
 5. млявість, відсутність інтересу до навколишнього;
 6. істеричні епізоди;
 7. болю в животі (у маленької дитини це проявляється плачем, притисненням ніжок);
 8. риніт, що не припиняється більше тижня при виконанні лікування;
 9. висипання на шкірі;
 10. виділення зі статевих органів;
 11. важко загоюється пуповина.

Шановні батьки, потрібно бути гіперспостережливими щодо здоров'я дитини. У цього маленького члена сім'ї всі захворювання розвиваються дуже стрімко, щоб переносити візит до педіатра “ на завтра ”, “ кінець тижня ”, “ наступного разу ”.

Запис на консультацію педіатра здійснюється через Контакт-центр (044) 393-00-00.

Лікарі