Дитяча ендокринологія

Дитяча ендокринологія - найважливіша складова частина загальної ендокринології, оскільки організм дитини чи підлітка постійно розвивається, зростає, зазнає значних змін гормонального фону, що особливо стосується періоду статевого дозрівання.
Завдяки сучасним методам діагностики в INTO-SANA, встановлення причин хвороби не представляє складності, а співпраця ендокринолога з сімейним лікарем, кардіологом, терапевтом або педіатром дозволить діагностувати навіть найскладніші випадки, призначивши найбільш ефективну терапію.

Основні ендокринологічні захворювання, які діагностують і лікують в INTO-SANA, це:

  • цукровий діабет;
  • ожиріння;
  • патології щитовидної залози (гіпо- та гіпертиреоз);
  • порушення росту і статевого дозрівання;
  • гіпоталамо-гіпофізарним захворювання.

Дуже важливо не пропустити перші симптоми захворювання, вчасно звернувшись до лікаря. Наприклад, при цукровому діабеті з'являються скарги на спрагу, рясне сечовипускання, сухість шкіри і слизових, схуднення, слабкість і стомлюваність, схильність до інфекційних і грибкових захворювань.

А при патології щитовидної залози, найпоширенішого ендокринного захворювання нашого часу, Ваша дитина може стати гіперактивним, дратівливим, скаржитися на слабкість, серцебиття, незрозумілу тривогу, втратити у вазі, незважаючи на підвищений апетит, почати гірше вчитися. Все це може виявитися ознаками розвивається гіпертиреозу (тиреотоксикозу, «зоба»).