Дитяча дерматовенерологія

Здоров'я і цілісність шкірних покривів дитини - основа краси і здоров'я всього організму в цілому. Наші дерматологи швидко і точно виявлять причину Вашої проблеми, користуючись можливостями клініко-діагностичної лабораторії, встановлять діагноз і призначать необхідне лікування. У ряді випадків, для лікування захворювань шкіри потрібен комплексний підхід: гастроентеролога, алерголога, імунолога. Тільки з докладними і індивідуальними рекомендаціями фахівців Ви збережете красу і молодість довгі роки. За бажанням пацієнта лікар-дерматолог ознайомить його з додатковою інформацією, що стосується найбільш підходящих для догляду за шкірою засобів гігієни.

Ми займаємося лікуванням будь-яких шкірних хвороб: псоріазу, екземи, нейродерміту і інших хронічних хвороб; грибкових уражень нігтів і волосся; вікових порушень функції шкіри (вугрів).

При деяких захворюваннях організму нерідко уражається і шкіра, в цьому випадку також потрібна консультація дерматолога для точної діагностики і лікування загального захворювання.

Лікарі