Дієтологія

Привабливо виглядати і бути здоровим мріє кожен. Для досягнення такої мети ми потребуємо рекомендацій лікаря-дієтолога. З медичної точки зору дієтологія потрібна не тільки для підтримання здоров'я організму, але й у ряді випадків для успішної терапії пацієнтів, які мають гострі або хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, серця, кровообігу. Важливо розуміти, що правильне харчування є одним з ключових чинників одужання. Групи захворювань, такі, як ендокринна патологія, хвороби органів травної та гепатобіліарної систем, дерматологічні та алергічні захворювання, є основними, при яких дотримання принципів правильного харчування є невід'ємною частиною лікувального процесу.

Часто пацієнту важко самостійно зрозуміти і прийняти обмеження в харчуванні, необхідні для лікування. Тому головним завданням лікаря-дієтолога є підбір певного раціону харчування, враховуючи всі супутні захворювання і патології, без значного дискомфорту для пацієнта і з отриманням всіх необхідних мікро- та макроелементів в раціоні.

Завдання видається нездійсненним? Незважаючи ні на що, досвідчені і кваліфіковані лікарі-дієтологи підберуть індивідуальний раціон, який допоможе Вам повернути здоров'я.

Лікарі