УЗД

Ультразвукове дослідження (УЗД) - на сьогоднішній день одна з найпопулярніших процедур у всіх галузях медицини, будь то гінекологія, гастроентерологія, кардіологія та багато інших.

УЗД є найпростішим, безпечним і одним з найбільш точних методів дослідження структури органів, і саме тому він отримав таке широке поширення. Ультразвукова діагностика не має протипоказань для застосування ні у дорослих, ні у дітей, що дозволяє широко використовувати її в педіатрії. Якісне обладнання допомагає побачити найдрібніші структурні зміни в різних органах і системах. Існує ще одна важлива перевага УЗД: серед досліджень, які дозволяють оцінити структуру, УЗД є найбільш доступним за ціною.

Клініка Into-sana пропонує вам наступні послуги:

  • УЗД різних судин і серця (у тому числі судин голови та шиї, судин кінцівок) з ефектом Доплера;
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, надниркових залоз);
  • УЗД сечового міхура, передміхурової залози (у тому числі через пряму кишку);
  • УЗД плоду на всіх термінах вагітності;
  • УЗД гінекологічне (трансабдомінально і трансвагінально);
  • УЗД молочних залоз, щитовидної залози, лімфовузлів і інших поверхневих структур;
  • УЗД суглобів, м'яких тканин.

Всі дослідження в нашій клініці проводяться лікарями високої кваліфікації на якісному професійному обладнанні, що має велике значення для правильного трактування результатів, ультразвукового дослідження.

Перед ультразвуковим дослідженням може знадобитися попередня підготовка, яка залежить від виду ультразвукового дослідження. Детально про необхідну підготовку можна дізнатися під час запису на дослідження.

Підготовки не вимагають: УЗД м'яких тканин, суглобів, щитовидної залози, периферійних лімфовузлів.

Завдяки тому, що Into-sana - це багатопрофільні медичні центри, при виявленні під час УЗД змін пацієнт має можливість потрапити до лікаря клініцисту для трактування результатів УЗД, призначення найкращого лікування.

Лікарі