Медична психологія

Здоровя – це стан фізичного й психологічного благополуччя, внутрішня гармонія людини. У випадку виникнення захворювання, людина відчуває збентеження, страхи, пов’язані з поганим самопочуттям, станом невизначеності, безпорадності. Це тільки посилює симптоматику й розвиток захворювання.

У нашому центрі працює фахівець з медичної психології. Його завдання – нормалізувати психічний, емоційний стан здоров’я пацієнта в ситуації діагностики, проходження лікування й реабілітації.

Чому це важливо:

  1. Від цього залежить адекватність пацієнта у спілкуванні з лікарем. Тобто повнота викладеної інформації, її об’єктивність, послідовність фактів і подій.
  2. Відповідальність пацієнта за прийняте лікування. Емоційний фон хворого часто впливає на якість виконання медичних призначень. Тому робота з медичним психологом покликана забезпечити прийом повної схеми лікування.
  3. Осмисленість поведінки пацієнта в період реабілітації. Зазвичай, у цей період він має певні обмеження, пов’язані з виконанням якихось видів діяльності, обсягу фізичних рухів і т. ін. Пацієнт не завжди розуміє важливість цих рекомендацій, і, перебуваючи в стані афекту після тяжкої хвороби, може нашкодити отриманим результатам. Медичний психолог оцінює готовність хворого до самостійного способу життя.

Психологи медичного центру Into-Sana допоможуть налагодити Ваш психологічний стан, відкрити для Вас нові можливості. Ви відчуєте себе значно впевненіше й легше, подивитесь на ситуацію, що склалася, зовсім інакше, зможете контролювати свої емоції, розум, думки. А значить – здоров’я.

Лікарі