Мамологія

Мамологія – одне з найважливіших напрямків діяльності медичних центрів Into-sana. З огляду на поширення захворювання на рак внаслідок погіршення екологічної обстановки в країні, вживання неякісних продуктів харчування та інших факторів, раннє виявлення онкологічних захворювань та лікування передпухлинних станів на даний момент – пріоритетне завдання в медицини всієї держави.

Клініка Into-sana проводить:

  • Консультативний прийом мамолога.
  • Консервативне лікування пацієнток з передпухлинними захворюваннями молочних залоз (дифузна фіброзно-кістозна мастопатія, дисгормональная дисплазія молочних залоз).
  • Обстеження: УЗД, рентгенографія, ректороманоскопія, фіброгастродуоденоскопія, дерматоскопія, пункційна діагностика (біопсія), морфологічні дослідження (цитологія, гістологія), повний набір онкомаркерів.
  • Амбулаторні операції (діатермокоагуляція, кріодеструкція, лазерна вапоризації, радіохвильова коагуляція, видалення скальпелем) з приводу новоутворень.

Завдяки тому, що Into-sana – це багатопрофільні медичні центри, мамолог може залучити і інших вузьких фахівців для формування комплексної терапії з урахуванням всіх особливостей організму пацієнта.

На жаль, статистика показує, що однією з найбільш затребуваних спеціалізацій практичної медицини є мамологія. Лікарі мамологи Into-Sana настійно рекомендують всім жінкам регулярно проводити самообстеження молочних залоз, проходити профілактичні огляди у мамолога та при найменших проблемах звертатися до фахівців і проводити повноцінне обстеження для виявлення патології на ранніх стадіях, коли лікування буде проходити швидко і ефективно. У Into-sana працюють досвідчені мамологи Києва, постійно прикладаючи всі зусилля, щоб зберегти здоров'я і повноцінне життя своїм пацієнтам.

Лікарі