Терапія

Терапевт – це лікар, з яким ми спілкуємося найчастіше. Він лікує сезонні вірусні та бактеріальні інфекції, системні порушення організму, які мають потребу в регулярному медичної корекції, вікові зміни, які відбуваються в організмі людини. Ми спостерігаємо у терапевта все життя.

Нам потрібен цей лікар, якщо до зрозумілим нам і « рідним » захворюваням додаються якісь нові симптоми. Терапевт уважно вивчить анамнез, наші скарги і направить до вузькопрофільного фахівця, якщо ця проблема вимагає посиленої уваги або специфічної терапії.

Ми приходимо до терапевта, коли нам потрібно отримати не тільки лікування, але і програму профілактики найбільш поширених ризиків зі здоров'ям. Терапевт з урахуванням наших вікових особливостей, специфіки праці, генетичних факторів призначить нам заходи, які допоможуть зберегти здоров'я довгі роки.

Не бійтеся звернутися до терапевта. Не думайте про погане самопочуття, як про дрібниці. Адже це може бути дзвіночком від вашого тіла, сигналом до того, що в житті потрібно щось міняти. І лікар-терапевт вам пояснить, що і як потрібно зробити!

Запишіться на консультацію за телефоном (044) 393-00-00.

Лікарі