Відеоендоскопічні дослідження

За допомогою відеоендоскопічних досліджень проводиться високоточна діагностика стану внутрішніх органів та систем органів.

Відеоендоскопія проводиться таким чином: вузький гнучкий шланг з відеокамерою на кінці вводиться через природні отвори людини, і, використовуючи спрямоване світло, лікар досліджує стан внутрішніх органів. Сучасні моделі ендоскопів дозволяють також провести гістологію, тобто за допомоги маніпулятора взяти для дослідження крихітний зразок матеріалу, якщо лікар бачить, що він потребує підвищеної уваги.

В Into-Sana відеоендоскопічні дослідження проводяться за допомогою ендоскопа Olympus з режимом світла NBI. Його особливість у тому, що він дозволяє розпізнати онкологічні проблеми і встановити діагноз ще на допухлинному періоді. Він розпізнає злоякісні утворення в підслизовому шарі, коли інше обладнання ще не дозволяє їх виявити. Завдяки цьому лікування онкології можна почати на найбільш ранніх етапах, що значно поліпшує прогнози та скорочує витрати та тривалість лікування.

Переваги відеоендоскопії в Into-Sana:

  1. Безпека пацієнта. Ми використовуємо виключно одноразові та стерильні витратні матеріали. Це повністю виключає можливість інфікування під час проведення дослідження.
  2. Комфорт. На час дослідження пацієнт занурюється у медикаментозний сон, що дозволяє безболісно для нього повести процедуру.
  3. Додаткові можливості. Проведення гістероскопії, аналізу на хелікобактер. Також під час дослідження проводиться pH-метрія.
  4. Обладнання. Відеоендоскопи Olympus з режимом світла NBI.

У медичних центрах Into-Sana в Києві проводяться такі види ендоскопічних досліджень:

  • Артроскопія
  • Бронхоскопія
  • Колоноскопія
  • Фіброгастродуоденоскопія (ФГДС)
  • Фіброгістероскопія
  • Цистоуретроскопія.

Перед проведенням певних видів ендоскопії необхідна спеціальна підготовка. Це нескладні, але необхідні для отримання точних результатів дослідження дії. Під час запису координатор контакт-центру пояснить Вам, як потрібно підготуватися до потрібного Вам дослідження.

Запис проводиться за телефоном контакт-центру: (044) 393-00-00.

Лікарі

У нашій клініці працює найбільший штат фахівців в Україні