Звернулась на прийом до лікаря з болем у горлі. Лікар поставив діагноз «ангіна» та зазначив, що на мигдалинах є наліт. Однак у мене мигдалини були видалені багато років тому. Виходить, що лікар навіть не може відрізнити, коли мигдалини є, а коли їх немає.
Така ситуація викликає сумніви у якості огляду та правильності діагнозу.
Сподіваюся, що клініка зверне увагу на цей випадок та проведе роботу над підвищенням професійності й відповідальності персоналу.
Відповідь компанії:
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Ми розуміємо, наскільки важливими є уважність та довіра під час медичного огляду, і щиро шкодуємо, що у Вас виникли сумніви у якості консультації.
Медична комісія проаналізувала описаний Вами випадок, результати розгляду ми повідомили Вам телефоном. Додатково ми провели внутрішню роботу з командою для підвищення уважності та якості комунікації під час консультацій.
Щиро дякуємо Вам за відгук. Ми високо цінуємо Вашу довіру і сподіваємось, що подальші візити в медичні центри INTO-SANA будуть для Вас лише позитивним досвідом.