Кольпоскопія в Києві

Клініки в яких надається послуга

Київ вул. Нижній Вал, 49а
Київ вул. Раїси Окіпної, 4б
Київ вул. Дніпровська набережна, 25

Телефон контакт-центру

+38 (044) 393-00-00

В останні роки кількість людей, які заражені вірусом папіломи людини (ВПЛ), і ймовірно, хворіють на онкологічні захворювання, викликані цим вірусом, стрімко зростають. Тому важливо виявляти гінекологічні проблеми ранніх стадій.

Друге за поширеністю захворювання, яке зустрічається у пацієнток онкогінеколога і трохи відстає від раку молочної залози, - рак шийки матки. Кольпоскопія необхідна як частина регулярного скринінгу онкологічних захворювань у жінок і рекомендується проходити щорічно після початку статевої активності.

Що таке кольпоскопія?

Кольпоскопія - це обстеження шийки матки, вагіни і/або вульви лікарем-гінекологом за допомогою кольпоскопа - невеликого мікроскопа, що збільшує зображення в 4-12 разів. Кольпоскопія допомагає виявити зміни в тканинах шийки матки, вагіни та вульви та призначити правильне лікування. Це обстеження проводиться тільки лікарем-гінекологом, абсолютно безболісне і не потребує анестезії. Зазвичай воно виконується на гінекологічному кріслі під час відвідування лікаря.

Показання для проведення кольпоскопії включають:

  • Регулярні профілактичні обстеження кожної жінки з моменту початку статевої активності (щорічне дослідження).
  • Результати цитології.
  • Призначення лікарем прицільної біопсії.
  • Профілактичні огляди жінок із супутніми гінекологічними патологіями.

Протипоказання для проведення кольпоскопії включають:

  • Менструацію.
  • Ранній післяпологовий період.
  • Непереносимість препаратів, що містять йод (при розширеній кольпоскопії).
  • Проведення кольпоскопії не рекомендується в середині менструального циклу через наявність великої кількості слизу в цервікальному каналі в цей період.

Проведення кольпоскопії не рекомендується всередині менструального циклу через наявність великої кількості слизу в цервікальному каналі в цей період.

За кілька днів до проведення дослідження слід утриматися від спринцювання, статевого життя та використання тампонів.

Після кольпоскопії протягом кількох днів може спостерігатися кров'янисті виділення. У цьому випадку також слід утриматися від статевих контактів та спринцювання.

Якщо при кольпоскопічному дослідженні або цитологічному мазку буде виявлено патологічні клітини, що викликають підозру на передракові стани або онкологічні захворювання, пацієнтку буде направлено на додаткові дослідження, наприклад, біопсію.

Записатись на прийом

Надсилаючи заявку, ви погоджуєтеся з правилами роботи сервісу.
Залишилися питання зараз? Зв’яжіться з нами за телефоном або у месенджері!