Анестезіологія і інтенсивна терапія

У клініці Into-Sana є особливе відділення – Анестезіології та інтенсивної терапії. Пацієнти, які лежать у цьому відділенні, характеризуються станом особливого ризику не просто для здоров’я – для життя.

Вони отримують інтенсивну терапію для того, щоб стабілізувати стан, покращити показники життєдіяльності до рівня, що дозволяє говорити про переведення до іншого відділення, що продовжить лікування.

Функції відділення анестезіології та інтенсивної терапії:

  1. Забезпечення анестезіологічної допомоги пацієнтам, які потребують оперативних втручань, деяких діагностичних процедур, ургентного знеболення.
  2. Інтенсивна терапія пацієнтам, післяопераційний нагляд.
  3. Гемодіаліз.
  4. Багатопрофільна еферентна терапія: плазмаферез, внутрішньосудинне лазерне та ультрафіолетове лікувальне опромінення крові.

Для організації анестезіологічної допомоги відділення обладнане наркозними станціями KION і FABIUS. Для підтримання функції дихання у пацієнтів в особливо тяжких станах – апаратами штучної вентиляції легень Servio, для автоматизованої безперервної подачі лікарських засобів – інфузійними апаратами Braun.

Треба бути готовим до того, що на цьому поверсі лікарні нема палат – тут тільки зали. Це стандарт у проведенні інтенсивної терапії, що зумовлений необхідністю цілодобового нагляду за пацієнтом.

Крім цього, спеціалісти АІТ надають лікування хворим з апное – зупинкою дихання уві сні. Це патологія, що загрожує життю і потребує обов’язкового втручання лікаря.

Та головний ресурс нашого відділення анестезіології та інтенсивної терапії – лікарі та медсестри. Це спеціалісти, які живуть у постійній готовності запустити серце, що зупинилося, спинити неможливий біль, прийняти рішення, від якого залежить усе життя.

Лікарі